4 esemény 1 hétvége

2019.05.23

Borsod MTB Bajnoka, Bükkszentkereszt. Május 11.-én megkezdődött a megyei hegyikerékpáros bajnokság.
Eredményeink :
U11 : Fehér Ábel 1.hely 🏆
U17 : Cservák Zalán 4.hely

Vértes MTB Maraton, Várgesztes. A lehullott csapadék miatt nem voltak ideálisak a körülmények Szmolka Feri számára. A sár azonban nem szegte kedvét, sőt visszatért a korábbi "védjegyéhez' az egy sebességes rendszerhez. A singlespeed kategóriában második helyen ért be a középtávon.

Kisszeben, Szlovákia. A Vychod Road Liga második fordulójában 79 km és 1846 m szint volt a teljesítendő penzum. Az országúti mezőnyversenyen Fekete Barnus a 9. helyen végzett.

Auerberg MTB Maraton, Németország. A táv és szint mellett helyenként a fagypont közeli hőmérséklettel és havasesővel is meg kellett küzdeni Raji Ferinek, aki kategóriájában a 20. helyen fejezte be a versenyt.